منتو فان

سبک زندگی

خودتان را برای گردگیری آخر سال آماده کنید

گردگیری آخر سال خودتان را برای گردگیری آخر سال آماده کنید


در این روزها که وقت گردگیری آخر سال و خانه تکانی رسیده است  اصلا نگران زمان نباشید چراکه میتوانید ظرف مدتی کم به خانه اتان سرو سامان بدهید .

1-به مدت پنج دقیقه ،پنج وسیله پیدا کنید که دور انداختنی باشند و پنج وسیله دیگر را پیدا کنید که برای قرار دادن روی دیوار مهربانی

بیماری که زیر تیغ عمل به هوش آمد

بیماری که زیر تیغ جراحی به هوش آمد بیماری که زیر تیغ عمل به هوش آمد

دونا پنر  (Donna Penner)حین عمل جراحی شکم  قبل از اولین برش به هوش آمد و در باره این عمل توضیحات خود را اینگونه شرح داده است :
در سن 44 سالگی در سال 2008 یک عمل لاپاراسکپی را در بیمارستان مانیتوبا کانادا انجام دادم . در آن زمان از خونریزی شدید عادت ماهانه در عذاب بودم و تجربه بیهوشی های عمومی را داشتم و میدانستم که در حین این عمل نیز یک بیهوشی دیگر را تجربه خواهم کرد معمولا قبل از هر بیهوشی کمی استرس داشتم .

چگونه دیرتر پیر شویم؟

چگونه دیرترپیرشویم!جلوی پیرشدن را نمیتوان گرفت ولی میتوان دیرتر پیرشد.چگونه دیرتر پیر شویم؟ اگر بدنبال یافتن پاسخ این سوال هستید پس باید از ارتکاب این 10 اشتباه روزانه جلوگیری کنید.


پیری اجتناب‌ناپذیر است. از آنجایی‌که به‌هر صورت رخ خواهد داد، پس چرا باشکوهش نکنیم؟ زندگی نتیجه یک سری انتخابات است. تمام عادات خوب و بد شما تعیین کننده کیفیت زندگی‌تان هستند. با تغییر سبک زندگی، جوانی‌تان را درهر سنی که هستید درخشان و باطراوت نگه دارید.

خانم ها چه مردهایی را می پسندند!!!

خانمها چه مردهایی را می پسندندبارها شنیده‌ایم که مردهای متاهل مردهای مجرد را نصیحت می‌کنند که رمز یک ازدواج موفق این است که بگویید «چشم عزیزم».

باوجود ایده‌های مختلف و سردرگم‌کننده، تصمیم گرفتیم ببینیم از دیدگاه خانم‌ها مردها واقعاً باید در رابطه چگونه رفتار کنند.
اینجا پنج نکته آورده‌ایم به همه مردها کمک می‌‌کند تا در مسیر زندگی همانی شوند که خانم‌ها به دنبال آن هستند.      درس اول: مسئولیت‌پذیر باشید.
کاری که فکر می‌کنید اشتباه است را انجام ندهید تا بعداً گناه آن را گردن دیگران بیندازید. اگر اشتباهی مرتکب شدید، مسئولیت کارتان را بپذیرید. یکی از معانی «شوهر» کسی است که با مهارت خانه و خانواده خود را کنترل کند. یک مدیر همیشه مسئولیت‌پذیر است.

تغذیه سالم برای هر گروه خونی چیست؟

تغذیه مناسب هرگروه خونیاین روزها افراد به دنبال رژیم‌های غذایی سالم برای افزایش سلامت بدن خود هستند و برای این منظور بیشتر از رژیم‌های کم‌کالری و با انرژی بالا استفاده می‌کنند.
کارشناسان بهداشت و سلامت توصیه می‌کنند، افراد بر اساس گروه خونی خود مواد غذایی مصرف کنند تا علاوه بر اینکه از افزایش وزن جلوگیری می‌شود، در کاهش ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها هم مفید است.
 دکتر پیتر دی ادامو، محقق این مطالعه اظهار کرد: مواد غذایی که ما مصرف می‌کنیم، واکنش شیمیایی را بسته به نوع خون انجام می‌دهند و اگر افراد از رژیم غذایی مناسب با نوع خون خود استفاده کنند، مواد غذایی بهتر هضم می‌شوند و در کاهش وزن و جلوگیری از ابتلا به بیماری و عفونت تاثیر بسیاری دارند.

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت