منتو فان

هنرمندان

علی نصیریان و عکس العملشان نسب به جایزه شهاب حسینی در جشنواره کن

عکس العمل علی نصیریان به جایزه شهاب حسینیجناب آقای علی نصیریان در صحبت های خود اشاره ای به همکاری خویش با بازیگران جوان و با تجربه کاری فوق العاده در سریال شهرزاد کرده و میگفت انتظار این را داشته ام که آقای شهاب حسینی جایزه برترین بازیگر مرد را دریافت کند. ایشان از اینکه جناب آقای شهاب حسینی این جایزه را دریافت کرده اند بسیار خوشحال بودن و احساسات خود را بیان می کردند.

 و در ادامه نیز چنین بیان کردند: «پیش از شنیدن خبر نتایج اختتامیه و اعلام جوایز فستیوال کن، انتظار این را داشتم , انتظاری که برای من تا جایی روشن بود که وقتی در همان ساعات اولیه انتشار خبر، شهاب حسینی را در عکس ها و فیلمها دیدم که جایزه کن را در دست گرفته، با تمام وجود لذت بردم و خوشحال شدم.

پیامی که مریلا زارعی به جایزه فرهادی داد

واکنش مریلا زارعیاین بازیگر که با اصغر فرهادی و شهاب حسینی در آثار سینمایی و تلویزیونی همکاری داشته است در پی موفقیت این دو هنرمند در جشنواره فیلم کن در یادداشتی اختصاصی برای ایسنا نوشت:« شهاب حسینی عزیز، خواب را از چشمانمان ربودی، اغراق نیست، حقیقت همین است.

ثانیه‌ها برایمان مثل سال گذشت. در پی این سال‌ها تا این اندازه چشم به ماشین زمان ندوخته بودم. گویی عقربه‌ها به سختی حرکت می‌کرد. امان نشستن نداشتم. گام‌های بلند و سریع ناشی از هیجان طول و عرض خانه را کوچک می‌کرد. قلبم به قدری می‌تپید که برای آرامش‌اش نیاز به دارو داشت. دست‌هایم بر آسمان و دعا برای موفقیت دو همکار نازنینم، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی.

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت