منتو فان

عکس های بازیگران هالیوود

شباهت‌های جالب در سینمای ایران و هالیوود!!

شباهت‌های باورنکردنی در سینمای ایران و هالیووددیدن دو شخص شبیه به هم زیاد هم عجیب نیست اما وقتی که هردو فرد مشهور باشند قضیه متفاوت است و می‌تواند برای خیلی‌ها جالب باشد:

در سینمای ایران بازیگرانی هستند که شباهت زیادی به ستاره‌ها و چهره‌های مشهور در سراسر جهان دارند. هر چند ممکن است برخی از آن ها از این شباهت بی خبر باشند.

البته گاهی هم ژست گرفتن برای یک عکس آن ها را بسیار به هم شبیه کرده است؛ در تصاویر زیر شباهت برخی از چهره های داخلی را با بازیگران خارج از کشور مشاهده می کنید.

ماریا کری همه را غافلگیر کرد!!!

 ماریا کری با دست مجروح آهنگش را اجرا کردماریا کری همه را غافلگیر کرد با دست مجروح آهنگش را اجرا کرد!ماریا کری در سال1970 به دنیا آمد. او ملیتی امریکایی دارد و یکی از موفق‌ترین خواننده‌های پاپ می‌باشد. آلبوم‌های او بیش از 175میلیون دلار فروش داشته است! نکته قابل توجه در زندگی او، ازدواج با نیک کنون است.

نیک در سال 1980 به دنیا آمده است و به عنوان یک بازیگر و همچنین یک رپر فعالیت دارد. این دو در سال 2008 بایکدیگر ازدواج کردند.

ستاره هایی هالیوودی که زمانی فقیربودند!

 هالی بری

مطالبی مختصر و خواندنی درمورد ستاره های هالیوودی

هالی بری

پس از دو ازدواج ناموفق، زندگی هلی بری چندان آسان نبود و حتی یک بار سعی در خودکشی کرد.

این بازیگر در طول اوایل دوره کاری اش گاهی دچار بی خانمانی می شد ولی  تصدیق کرده که این تجارب وی را بسیار قوی تر ساخته و به او آموخته که در هرشرایطی بتواند زندگی کند.

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت