منتو فان

 هالی بری

مطالبی مختصر و خواندنی درمورد ستاره های هالیوودی

هالی بری

پس از دو ازدواج ناموفق، زندگی هلی بری چندان آسان نبود و حتی یک بار سعی در خودکشی کرد.

این بازیگر در طول اوایل دوره کاری اش گاهی دچار بی خانمانی می شد ولی  تصدیق کرده که این تجارب وی را بسیار قوی تر ساخته و به او آموخته که در هرشرایطی بتواند زندگی کند.

دنیل کریگ

 

 

 دنیل کریگبازیگر فیلم ۰۰۷ پیش از شهرت و زمانی که سعی داشت بازیگر شود در نیمکت های پارک لندن می خوابید. اکنون ثروت او بالغ بر ۶۵ میلیون دلار است.

 جنیفر لوپز
جنیفرلوپزجنیفر وقتی تنها ۱۸ سال داشت ، پس از عدم موافقت والدینش در دنبال کردن شغلش در هالیوود، به طور موقت در مسافرخانه ها زندگی می کرد.


جیم کری

جیم کریدر سن ۱۶ سالگی، جیم کری ترک تحصیل کرد تا بتواند از مادر بسیار بیمارش مراقبت کند. مدت کمی بعد او و خانواده اش مجبور شدند بیرون از فولکس اتوبوسی خود در نقاط مختلف کانادا چادر زده و زندگی کنند. این کمدین می گوید در همان دوران بسیار سخت فشار مالی بود که قوه طنز او بیشتر شروع به رشد کرد!


 استیو جابز

 استیو جابزبنیانگزار و مدیر کل اسبق برند اپل، زمانی یک ورشکسته و بی خانمان بود. در زمان دانشجویی او هیچ خوابگاهی نداشت ، در نتیجه درکف زمین اتاق دوستانش می خوابید. او با زحمت غذا برای خود تهیه می کرد و هر یکشنبه شب چندین مایل پیاده روی می کرد تا در معبد کریشنا بتواند هفته ای یک بار غذای خوب بخورد.

چارلی چاپلین

چارلی چاپلینتصور می شود چاپلین مشهورترین بازیگر نیمه اول قرن بیستم باشد و پادشاه دوره صامت محسوب می شود ولی چارلی چاپلین بسیار با سختی بزرگ شده است.هنگامی که او کوچک بود پدرش فوت کرد و مادرش در تیمارستان های متعدد بستری می شد و چارلی جوان پیش از آنکه حتی ده ساله باشد در خیابان ها کار می کرد و می خوابید.


هیلاری سوانک
هیلاری سوانک وقتی هیلاری ۱۳ سال داشت، والدینش از هم طلاق گرفتند و منجر به نقل مکان او و مادرش به لس آنجلس شد تا سعی کنند در حرفه بازیگری شغلی به دست آورند، آنها در اتومبیلشان زندگی می کردند تا در نهایت توانستند پول کافی برای تهیه یک آپارتمان جمع کنند.

 

Author: mehman
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت