منتو فان

عکس های منتخب

مسابقات ساخت مجسمه های شنی!!

مسابقات ساخت مجسمه‌های شنی مسابقات ساخت مجسمه‌های شنی هرساله با شرکت دهها هنرمند در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود.هر ساله تعداد بسیاری از هنرمندان از سراسر دنیا برای شرکت در این مسابقه اقدام میکنند اما تنها یک نفر و به رای مردم برنده این مسابقه جالب میباشد.در ادامه نصاویر تعدادی از بهترین مجسمه های ساخته شده توسط شرکت کنندگان را مشاهده خواهید کرد.

 

 

خاص ترین ماشین عروس دنیا!

 رویایی ترین ماشین عروس دنیا!عکس هایی از ماشین عروس خاص که توسط یک تیونر روسی طراحی شده است در فضای مجازی دست به دست می شود.

یک تیونر خلاق روسی این لیموزین رویایی را برای یک عروس داماد طراحی کرده است.

گفته می شود این ماشین عروس قرار است به سایر زوج هایی که دلشان یک ماشین عروس خیلی خاص می خواهد اجاره داده شود.

باجه تلفن های جالب و دیدنی!

تصاویر جالب  از باجه تلفن هادر ایران اولین تلفن همگانی در دهه چهل نصب شد. این تلفن‏ها از نوع هندلی بودند که چند سال بعد به تلفن‏های سکه ‏ای تبدیل شدند.استفاده از تلفن همراه برای همه ما آنقدر عادی شده که شاید فراموش کرده باشیم زمانی نه خیلی دور برای برقراری تماس تلفنی به باجه ‏های زردرنگی مراجعه می‏کردیم که در جای‏جای شهر خودنمایی می‏کردند.

بیست سی سال پیش، نه ‏تنها نشانی از تلفن همراه نبود، بلکه بسیاری از افراد در خانه‏ های خود حتی خط تلفن خانگی هم نداشتند. به همین سبب تلفن‏های همگانی برای این دسته نقشی مهم ایفا می‏کردند و وجودشان بسیار ضروری‏تر از امروز بود.

عجیب‌ترین مکان های کره زمین!!

 عجیب‌ترین مکان های کره زمین!مناطقی که تا به حال حتی اسم آن هم به گوشتان نخورده است با تصاویری جالب و دیدنی دنیای اطراف خود را بیشتر بشناسید .

جزیره ی سوکوترا که خارج از یمن واقع شده، خانه ی درخت های عجیب و غریب Dragon Blood (درخت خون اژدها) است. در حقیقت، یک سوم از پوشش گیاهی این منطقه در هیچ نقطه ای از کره ی زمین دیده نشده است

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت