منتو فان

 عجیب‌ترین مکان های کره زمین!مناطقی که تا به حال حتی اسم آن هم به گوشتان نخورده است با تصاویری جالب و دیدنی دنیای اطراف خود را بیشتر بشناسید .

جزیره ی سوکوترا که خارج از یمن واقع شده، خانه ی درخت های عجیب و غریب Dragon Blood (درخت خون اژدها) است. در حقیقت، یک سوم از پوشش گیاهی این منطقه در هیچ نقطه ای از کره ی زمین دیده نشده است

تصاویر زیر درخت های شگفت انگیز جزیره ی سوکوترا می باشد.

 

 

 

درختهای عجیب و غریب!

 

     

درختهای عجیب و غریب!

درختهای عجیب و غریب!استخرسولفوریک، باعث به وجود آمدن داناکیل دپرشن در اتیوپی شده است.این منطقه، یکی از نا امن ترین مناطق برای حیات بشر به شمار می رود.

 استخر سولفوریککوه های خوش آب و رنگ ژانگی دان شیا در چین از فرسایش ۲۷ میلیون ساله ی ماسه سنگ قرمز به وجود آمده اند..کوه های شگفت انگیر!

ساحل سرخ در چین، تالاب وسیعی است که رنگ متمایز خود را از جلبک دریایی Sueda گرفته است. این جلبک ها در پاییز، سایه ی مخملی قرمز رنگی را ایجاد می کنند..

ساحل سرخ در چین!

غارهای ماربل با ظاهری وهم آور و با رنگ زیبای لاجوردی در شیلی واقع شده است. این غارهای آبی، از سنگ مرمر تشکیل شده و به نظر می رسد که حکاکی شده اند. این منطقه در مرز شیلی و آرژانتین قرار دارد. غارهای ماربل در نتیجه ی فرسایش ۶۰۰۰ ساله موج ها به وجود آمده اند..

غارهای ماربل

Author: mehman
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت