منتو فان

وب سایت منتوفان

مرجع تفریح و سرگرمی

Prev Next

منتو فان مرجع تخصصی : جوک و لطیفه , اخبار و تصاویر بازیگران , مطالب و امکانات سرگرم کننده , مطالب خانواده و سلامت محور

تست انگشتتست انگشت

چه کار باید بکنید؟ دست راستتان را بالا بیاورید. انگشتانتان را باز کنید – و اندازه انگشت اشاره و انگشت حلقه را با هم مقایسه کنید.

تشریح :

همه جنسیت خودشان را می دانند اما جنسیت مغزشان را چی؟ بله، خیلی ها نمی دانند مغز آنها جنسیت زنانه دارد یا مردانه. هورمون تستوسترون در بدن همه ما ترشح می شود اما در بدن مردان حدود ۲۰ برابر بیشتر ترشح می شود.

تستوسترون متولد بسیاری از رفتار های مردانه از جمله خشونت؛ ذله شدن وقتی که راهی را پیدا نمی کنیم، است.

این هورمون در بدن بازیگرها و ورزشکاران که هیجان بیشتری برای کارشان لازم دارند بیشتر از پرستاران و افرادی که کار مذهبی دارند، ترشح می شود.دانشمندان باور دارند میزان تستوسترونی که در زمان جنینی در بدن ما ترشح شده بر رفتار ما تاثیر می گذارد و این را از اندازه انگشتان اشاره و حلقه می توان فهمید. ترشح بیشتر تستوسترون در دوران جنین باعث می شود انگشت حلقه از انگشت اشاره بلندتر شود.

البته در خانم ها این ۲ انگشت تقریبا هم اندازه هستند چرا که میزان ترشح تستوسترون در آنها کمتر بوده است اما اگر انگشت حلقه خانمی بلندتر باشد، رفتار مردانه هم در او بیشتر است و اگر در مردی این انگشت هم اندازه انگشت اشاره و حتی کوتاه تر باشد رفتار مردانه در او کمتر است.

 

 

تستQ

تست Q
چه کار باید بکنید؟ با دستی که راحت هستید چپ یا راست فرقی ندارد روی پیشانی تان یک Q بکشید.حال روبروی شخصی قرار بگیرید و از او بخواهید به این حرف نگاه کند.


تشریح :
این تست به شما می گوید که شخصیت خودمحور دارید یا دیگر محور. در توضیح کلی هم نمی توان گفت کدام یک از این شخصیت ها نسبت به دیگری ارجحیت دارد یا ندارد فقط لازم است بدانید این ۲ تیپ شخصیتی دنیا را جور دیگری می بینند؛ کاملا متفاوت از یکدیگر! این ۲ تیپ متفاوت این حرف را به ۲ صورت طراحی می کنند؛ یکی به سمت راست و دیگری به سمت چپ؛

خودمحورها Q را طوری می کشند که فردی که بیرون قرار گرفته این حرف را برعکس می بیند. آنها کارها را شبیه خودشان و بیشتر با توجه به ارزش هایی که خودشان دارند انجام می دهند تا با در نظر گرفتن نیازها و ارزش هایی که دیگران قائلند. آنها با دیگران روراست هستند و تصورشان این است دیگران هم با آنها صادق اند و به این دلیل دروغگوهای خوبی نیستند اما کارآگاه های خوبی برای کشف دروغ در دیگران هستند.دیگر محور ها Qرا طوری می کشند که فردی که در مقابل شان است آن را به طور صحیح ببیند. آنها مدام در فکر این هستند که دیگران از آنها چه تلقی ای دارند. دوست دارند در مرکز توجه باشند. قابلیت تطبیق با شرایط جدید را دارند و افراد ماهری در تحت تاثیر قرار دادن دیگران هستند. خوب دروغ می گویند اما کارآگاه خوبی برای کشف دروغ دیگران نیستند. 
تست شست

 
تست شست

چه باید بکنید؟ دست هایتان را در هم حلقه کنید و ببنید کدام شستتان روی شست دیگر قرار داده اید.


تشریح:

.مغز ما از ۲ نیمکره راست و چپ تشکیل شده و همه ما باید از هر ۲ نیمکره استفاده کنیم و می کنیم اما افرادی که بیشتر از نیمکره راستشان استفاده می کنند به راست مغزها و کسانی که از نیمکره چپشان استفاده می کنند به چپ مغزها معروف اند. راست مغزها بیشتر احساسی هستند؛ ذهن تصویری بیشتری دارند و خلاق تر هم هستند. چپ مغزها بیشتر منطقی؛ اهل برنامه ریزی و اهل حرف زدن هستند. می توانید برای اینکه تصویر بهتری از این ۲ تیپ پیدا کنید یک حسابدار و یک نقاش را در ذهنتان متصور شوید. افرادی که شست راستشان را روی شست چپ گذاشته اند بیشتر از نیمکره چپ مغزشان استفاده می کنند و افرادی که شست چپ را روی شست راست گذاشته اند از نیمکره راست بیشتر استفاده می کنند.

Author: mehman
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت