منتو فان

وب سایت منتوفان

مرجع تفریح و سرگرمی

Prev Next

منتو فان مرجع تخصصی : جوک و لطیفه , اخبار و تصاویر بازیگران , مطالب و امکانات سرگرم کننده , مطالب خانواده و سلامت محور

ولخرج ترین چهره های هالیوودیدر مورد مشهورترین چهره های هالیوودی در مورد خرج هایی که در طول زندگی میکنند،شرح داده اند به همراه تصاویر آنها .

۱۳- جنیفر لوپز:
براساس شایعات، سرمایه جنیفر لوپز بیش از ۳۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است و باید اشاره کرد که تمام این پول را از راه تلاش زیاد در کار و خوانندگی به دست آورده است. باید برای بوجود آوردن چنین امپراطوری مالی، جنیفر لوپز را ستایش کرد. بنا بر گزارشات بعد از تولد دوقلوهای خود ماساژوری تمام وقت استخدام کرد. او برای کودکان خود جغجغه‌ای از الماس تراش خورده و برای هر یک از آنها اسب خرید. همچنین برای محافظت از فرزندان خود تیمی از بادیگاردهای مجرب به مبلغ ۶۰۰ هزار دلار استخدام کرد.

12- پاریس هیلتون:
شاید بتوان گفت با ثروتی که به پاریس هیلتون رسید او بر این باور است که زمین برای قدمهای او ساخته شده است. پس این غیر قابل تصور نیست که پاریس بی‌محابا و بدون توجه به قیمت هر چیز پول‌های خود را خرج کند. تنها در یک بار خرید بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار برای خرید کیف از فروشگاه‌هایی مانند لویی ویتون و سونی استایل پرداخت کرده است. او همچنین به پرداخت صورت حساب‌های چند صد دلاری مشهور است.
ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۱۱- مدونا:
با وجود موفقیت‌های بسیار در صنعت سرگرمی دنیا در طول ۴ دهه، بدون شک مدونا باید یکی از ثروتمندترین اشخاص دنیا باشد. سرمایه مدونا در حدود ۶۵۰ میلیون دلار تخمین زده شده و جالب اینکه خرج‌های بی‌حساب و کتاب این خواننده مشهور متناسب با ثروت او است. بنا بر اعتقادات مدونا که برگرفته از یکی از مکاتب یهودی است ماهانه ۱۰هزار دلار برای آبی به نام آب کابالا پرداخت می‌کند. او نه تنها برای خود بلکه برای فرزندانش نیز این هزینه را متقبل می‌شود. این فقط بخشی از ولخرجی‌های مدونا برای نوشیدنی‌های ماهانه‌اش است.
ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۱۰- شکیل اونیل:
در بهترین شرایط کاری ، شکیل اونیل سالانه ۲۰ میلیون دلار یا ۶/۱ میلیون دلار ماهانه درآمد داشت. با این درآمد خارق‌العاده، بدون شک او یکی از پرخرج‌ترین سلبریتی‌های دنیا بود. بنا به گزارشات این ستاره NBA نیمی از درآمد خود را خرج می‌کرد. ماهانه ۱۰۰ هزار دلار برای مسافرت، ۲۳ هزار دلار برای لباس و ۴۰۰ هزار دلار هم برای رهن خانه پرداخت می‌کرد. باید اضافه کرد که طلاق گرفتن او باعث از دست دادن میلیون‌ها دلار از ثروت او شد.
ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۹- ویکتوریا بکهام:
اسم ویکتوریا در گروه اسپایسی گرلز واقعا به زندگی او می‌خورد. لقب او در این گروه Posh Spice یا همان شیک پوش بود. بیشترین درآمد ویکتوریا بکهام در دوران خوانندگی در این گروه بود و با نبوغ خود در طراحی، خالص دارایی خود را به ۳۰۰ میلیون دلار رساند. یکی از علائق خانم بکهام به‌رخ کشیدن این ثروت به دیگران است. ویکتوریا ۳۰ کیف برند هرمس دارد که کمترین قیمت آنها ۵ هزار دلار قیمت دارد و در گرانترین آنها هم از الماس ۳ قیراطی استفاده شده است.

ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۸-تام کروز:
بازیگری و تهیه‌کنندگی برای تام کروز ثروتی ۴۵۰ میلیون دلاری به ارمغان آورد. این درآمد با سبک زندگی او کاملا تناسب دارد. تام کروز چندین خانه، خودروهای لوکس، موتورسیکلت‌های فوق‌العاده مدرن و همچنین جت شخصی دارد که تنها برای سوخت جت ۱ میلیون دلار پرداخت کرده است. او با هدیه عجیب به همسر دومش، کیتی هولمز یکی از مشهورترین هدیه‌دهنده‌های افراطی شناخته شد. هدیه او به کیتی جت گلف‌استریم ۲۰ میلیون دلاری بود.

ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۷- برد پیت و آنجلینا جولی:
می‌توان این زوج را به‌خاطر فعالیت‌های خیرخواهانه و حقوق بشری یکی از بشردوست‌ترین سلبریتی‌های دنیا نامید. اما همه این کارهای خیرخواهانه، زندگی تجملاتی و سبک زندگی عجیب آنها را تحت‌الشعاع قرار نمی‌دهد. باید اشاره کرد که سرمایه این زوج معروف هالیوودی درحدود ۴۲۵ میلیون دلار است. آنجلینا هلیکوپتری به ارزش ۱ میلیون دلار به‌عنوان هدیه به برد پیت داد و در عوض پیت هم تابلویی از نقاشی آلمانی برای او خرید که باعث ضرر ۱ میلیون دلاری برای این خانواده شد. شاید این دو با از دست دادن این مبلغ کمی فقیر شده باشند و فقر آنها از نوع فقر متداول در جهان نیست.
ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۶- نیکلاس کیج:
بدون شک اسم نیکلاس کیج را در تمام فهرست‌های منتشره درمورد شخصیت‌هایی مشهور ورشکسته می‌توانید ببینید. بازیگری که به‌ ولخرجی مشهور است دو جین خانه، دو جزیره، ۵۰ دستگاه خودرو و اشیایی مانند جمجمه دایناسور ۲۷۶ هزار دلاری و کتاب‌های مصوری با قیمت ۱ میلیون دلار و همچنین جت گلف‌استریم ۳۰ میلیون دلاری دارد. این یک معجزه است که با این خرج‌ها هرگز ورشکسته‌ شدنش را اعلام نکرده ولی همیشه در مرز ورشکستگی بوده است.

ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۵- بونو
این خواننده گروه U2 را می‌توان یکی از خرافاتی‌ترین سلبریتی‌های دنیا دانست. بونو بدون کلاه مورد علاقه‌اش هیچ کجا نمی‌رود. این خرافات است یا تنها یک عادت ساده نمی‌توان گفت ولی تنها باری که بدون کلاه از خانه بیرون رفت بعد از نشستن هواپیما در مقصد از نبودن کلاهش با خبر شد. به همین خاطر درخواست ارسال کلاهش را با پیک تندرو داد و برای خرید بلیط هواپیما برای حمل این کلاه هزار و ۷۰۰ دلار پرداخت کرد.
ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۴- ماریا کری:
با سرمایه‌ای ۵۰۰ میلیون دلاری، مطمئنا پول چیز خاصی برای ماریا کری نیست. او برای ۸ ساعت ماساژ هزار و ۵۰۰ دلار پرداخت کرد و سگ‌های خود را برای مشاوره پیش از تولد دوقلوهای خود تحت تعلیم قرار داد. علاوه بر اینها، مبلغ ۱۰۰هزار دلار برای پرورشگاه دوقلوهای خود پرداخت و ۱۲۵ میلیون دلار برای خانه‌ای در بورلی هیلز پرداخت کرد. شایعاتی مبنی بر جدایی ماریا از همسر خود نیک کانن به‌خاطر همین ولخرجی‌های افراطی شنیده شد که درکنار در عوامل این جدایی نقش مهمی داشته است.

ولخرج ترین چهره های هالیوودی
۳- ریحانا :

این شاهزاده موسیقی پاپ هیچ چیز را درباره ولخرجی‌های ظاهری خود پنهان نمی‌کند. سرمایه فعلی او ۱۲۰ میلیون دلار است اما ۶ سال پیش یا کمی بیشتر به‌خاطر خریدهای دیوانه‌کننده و جشن‌هایی که می‌گرفت به مرز ورشکستگی رسید. ظاهرا برای مربی خصوصی خود روزانه هزار و ۵۰۰ دلار و همچنین آشپز شخصی هم ۸۰۰ دلار پرداخت می‌کند. و درنهایت باید گفت که برای نگهداری موهای خود در طول سال ۱ میلیون دلار پرداخت می‌کند.
ولخرج ترین چهره های هالیوودی

۲- مایک تایسون: مایک تایسن یکی از جنجالی‌ترین قهرمانان بوکس سنگین وزن جهان بود که ۳۰۰ میلیون دلار از این راه به‌دست آورده است. او یکی از ولخرجترین‌های دنیاست. تایسون از این سرمایه بیش از ۳ میلیون دلار برای لباس و جواهرات، ۵/۴ میلیون برای خرید ماشین و موتورسیکلت و چیز جالب اینکه ۲ میلیون دلار برای خرید وان حمام برای همسر سابقش پرداخت کرده است. با تمام این خرج‌هایی که در زندگی داشته، تایسون خود را ورشکسته اعلام کرد و در حال حاضر تنها ۱ میلیون دلار از سرمایه خود به‌جا مانده است.

ولخرج ترین چهره های هالیوودی
۱-تونی براکستون:
اگر تنها یک سلبریتی ولخرج در دنیا وجود داشته باشد که دیگران باید از او یاد بگیرند و همچنین رقیبی در چشم و همچشمی برایش پیدا نشود، آن کسی نیست جز خواننده R&B، تونی براکستون. برکستون ۲ بار تاکنون اعلام ورشکستگی کرده است. اولین بار به‌خاطر پرداخت افراطی برای دکور خانه، لوازم زندگی و همچنین لوازم آشپزخانه اعلام ورشکستگی کرد. بعد از این اتفاق دوباره توانست موقعیت مالی خوبی پیدا کند ولی دوباره به‌خاطر خرج‌های زیاد ورشکست شد. با اینکه ورشکست شده است اعلام کرده که تصمیم دارد تا کیف بیرکین هرمس خود را حراج کند. او گفت که دو کیف دیگر از همین مارک دارد.
ولخرج ترین چهره های هالیوودی

Author: mehman
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت